ÜGYVÉDJELÖLTI POZÍCIÓK, GYAKORNOKI ÁLLÁS

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

Budapest IV. kerületben dr Mészáros Enikő egyéni ügyvéd azonnali kezdéssel keres

  • legalább 1 éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelölteket, valamint
  • legalább negyedéves joghallgatót, gyakornoki pozíció betöltése érdekében.

Feladatok:

  • ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás;
  • okiratszerkesztés;
  • szerződések előkészítése;
  • peres képviselet ellátása;
  • ügyvédi munka teljes körű támogatása.

Elvárások ügyvédjelölt esetén:

  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat;
  • precizitás, jó kommunikációs készség;
  • önálló munkavégzés;
  • kreativitás.

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • angol nyelv (általános és szakmai) legalább középfokú ismerete

Elvárások gyakornok esetén:

  • legalább negyedéves hallgatói jogviszony;
  • elhivatottság a jogi pályával kapcsolatban;
  • jó kommunikációs készség

  • más ügyvédi irodában szerzett gyakornoki tapasztalat

Munkaidő:

Ügyvédjelöltek számára napi teljes munkaidő, főállású munkaviszony

Fizetés:

Amennyiben az ügyvédjelölt az elvárásoknak megfelel, minimum 150.000.- Ft nettó kezdő fizetésben, valamint az ellátott feladatok arányában jutalékban, munkába járáshoz való hozzájárulás támogatásában részesülhet. A fizetés a próbaidő elteltét követően, az ellátott teljesítményre figyelemmel emelkedhet.

Fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket a drm.eniko@gmail.com elektronikus levelezési címre kérem megküldeni. Irodával kapcsolatos információk elérhetőek az alábbi oldalon: mészárosenikő.hu.

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Ügyvédjelölt – Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda

Hirdető/munkáltató neve: Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda (1027 Budapest, Bem rkp. 43.) Elsősorban polgári joggal, azon belül is gazdasági joggal, valamint sportjoggal foglalkozó budai ügyvédi iroda az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett, megbízható ügyvédjelöltet keres akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Feladatok: jogi képviselet ellátása peres és nem peres eljárások …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – DJS Ügyvédi Iroda

A DJS Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres akár azonnali munkakezdéssel. Az Iroda tevékenységét polgári jogi, gazdasági jogi, munkajogi és ingatlanjogi területen fejti ki. Feladatok: Szerződések, bírósági beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, előkészítése Peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, megállapodások előkészítése Ingatlanügyletekkel kapcsolatos okiratok előkészítése Fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások …

Jogi állás
Nemzetközi ügyvédi iroda keres ügyvédjelöltet

Nemzetközi ügyvédi iroda (Bandek és Tierek szerint a világ 1-3 legnagyobb ügyvédi irodája közül az egyik) keresi ügyvédjelöltjét. Prémium iroda, prémium ügyekkel. Leendő kollegánknak kiemelkedő tanulási és karrierpályát kínálunk, kiemelkedő jövedelmi szint mellett. Területeink, amelyekre szakosodhat: Banking & Finance Energy & Projects Capital Markets Competition, Antitrust Dispute Resolution Real Estate …