Ügyvédjelölt – kezdő ügyvéd – közbeszerzési tanácsadó állás

jogero.hu jogi allas
Jogi állás
  • Feladatok:
    • közbeszerzési eljárások lebonyolítása során előkészítő és részfeladatok ellátása, kapcsolattartás az ajánlatkérővel, az eljárások dokumentumainak előkészítése;
    • gazdasági szereplők ajánlatának/részvételi jelentkezésének összeállításához kapcsolódó tanácsadás és minőségbiztosítás, gyakorlattal rendelkező kolléga segítésével;
    • szerződéstervezetek készítése;
    • kapcsolattartás különböző hatóságokkal és az Iroda ügyfeleivel;
    • jogszabálykutatás;
    • csapatban való aktív közreműködés, és az ügyvéd kollegák munkájának támogatása.
  • Elvárások:
    • (jogi) egyetemi végzettség;
    • érdeklődés a közbeszerzési szakma iránt;
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
    • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék;
    • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság;
    • lényeglátó, rendszerező szemlélet;
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség.
  • Előnyt jelent:
    • közbeszerzési referens végzettség (OKJ);
    • közbeszerzési szakjogász végzettség;
    • releváns szakmai tapasztalat közbeszerzések területén;
    • FAKSZ jogosultság megléte;
  • Amit kínálunk:
    • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony, vagy megbízási jogviszony;
    • valódi csapatmunka, stabil szervezeti háttér;
    • a tanácsadói munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra;
    • frekventált környezetben található (II. kerület, Mechwart Park), jól megközelíthető új iroda;
    • barátságos munkakörnyezet;
    • felelősségteljes munkakör, változatos feladatok a közbeszerzések területén, folyamatos fejlődési lehetőség;
    • lehetőség széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésére és egyéb kompetenciákban való fejlődésre;
    • azonnali munkakezdés;
    • versenyképes fizetés.

Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: e-mailen keresztül a drvarga@vddr.hu címen.

Kapcsolattartó: Mravik Zsuzsanna

Jelentkezési határidő: 2019.04.26.

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Ügyvédjelölti állások – Wolf Theiss

Az osztrák központú Wolf Theiss 2007 novemberében nyitotta meg budapesti irodáját.  A budapesti csapat tagjai sokéves tapasztalattal rendelkeznek a gazdasági és kereskedelmi jogi tanácsadás valamennyi területén mind helyi, mind pedig nemzetközi színtéren, különös tekintettel a társasági jog / M&A, energiajog, munkajog, versenyjog, adójog, adatvédelmi jog, bankügyletek és finanszírozás, ingatlan- és …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Papp Gábor Ügyvédi Iroda

A Papp Gábor Ügyvédi Iroda büntetőjog iránt is érdeklődő ügyvédjelöltet keres. Munkakör: ügyvédjelölt Elvárások: legalább cum laude minősítésű jogi egyetemi végzettség Előnyt jelentő egyéb tulajdonságok, képzettségek: az angol nyelvtudás előnyt jelent. A munkáltató rövid bemutatása: Papp Gábor Ügyvédi Iroda A munkavégzés helye: 1067 Budapest, Csengery u. 76. Munkaidő: főállás Bérezés: …