Ügyvédjelölt – kezdő ügyvéd – közbeszerzési tanácsadó állás

jogero.hu jogi allas
Jogi állás
  • Feladatok:
    • közbeszerzési eljárások lebonyolítása során előkészítő és részfeladatok ellátása, kapcsolattartás az ajánlatkérővel, az eljárások dokumentumainak előkészítése;
    • gazdasági szereplők ajánlatának/részvételi jelentkezésének összeállításához kapcsolódó tanácsadás és minőségbiztosítás, gyakorlattal rendelkező kolléga segítésével;
    • szerződéstervezetek készítése;
    • kapcsolattartás különböző hatóságokkal és az Iroda ügyfeleivel;
    • jogszabálykutatás;
    • csapatban való aktív közreműködés, és az ügyvéd kollegák munkájának támogatása.
  • Elvárások:
    • (jogi) egyetemi végzettség;
    • érdeklődés a közbeszerzési szakma iránt;
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
    • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék;
    • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság;
    • lényeglátó, rendszerező szemlélet;
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség.
  • Előnyt jelent:
    • közbeszerzési referens végzettség (OKJ);
    • közbeszerzési szakjogász végzettség;
    • releváns szakmai tapasztalat közbeszerzések területén;
    • FAKSZ jogosultság megléte;
  • Amit kínálunk:
    • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony, vagy megbízási jogviszony;
    • valódi csapatmunka, stabil szervezeti háttér;
    • a tanácsadói munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra;
    • frekventált környezetben található (II. kerület, Mechwart Park), jól megközelíthető új iroda;
    • barátságos munkakörnyezet;
    • felelősségteljes munkakör, változatos feladatok a közbeszerzések területén, folyamatos fejlődési lehetőség;
    • lehetőség széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésére és egyéb kompetenciákban való fejlődésre;
    • azonnali munkakezdés;
    • versenyképes fizetés.

Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: e-mailen keresztül a drvarga@vddr.hu címen.

Kapcsolattartó: Mravik Zsuzsanna

Jelentkezési határidő: 2019.04.26.

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda

Elsősorban polgári joggal, azon belül is főként gazdasági joggal, sportjoggal, valamint orvosi joggal foglalkozó budai ügyvédi iroda dinamikusan bővülő csapatába az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett, megbízható, legalább 1 év ügyvédi irodában szerzett tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keres. Feladatok: okiratok, jogi állásfoglalások, szerződések készítése, véleményezése; okiratok, beadványok elektronikus rendszeren keresztül történő beadása …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás Budapesten

Dr. Botár Ügyvédi Iroda (1052 Bp., Haris köz 6.) ügyvédjelöltet keres. Olasz és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelenthet. Jelentkezni a drbotar@drbotar.hu e-mail címen lehet.

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – SCWP Schindhelm nemzetközi ügyvédi iroda

Az SCWP Schindhelm nemzetközi ügyvédi iroda budapesti csapatába ügyvédjelöltet keres Elvárások: kiváló német VAGY angol nyelvtudás Word és Excel alapos ismerete precizitás önállóság Előnyt jelent:   német vagy angol nyelvterületen folytatott tanulmányok, illetve munkavégzés Amit kínálunk:  jó fizetés érdemi munkavégzés továbbképzési lehetőség A német és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat a budapest@scwp.hu e-mail …