Ügyvédjelölt állás – Lajos Ügyvédi Iroda

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

Belvárosi, nemzetközi (elsősorban olasz) ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodánkba ügyvédjelöltet keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyvédi munka támogatása, általános ügyvédjelölti feladatok ellátása
  • jogi tanácsadás, véleményezés
  • okiratszerkesztés
  • jogszabály kutatómunka végzése
  • cégeljárásokban való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • az angol és olasz nyelv felsőfokú szintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • önálló munkavégzésre való készség
  • jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • tanulás, fejlődés iránti elkötelezettség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • szakmai igényesség és precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Idegen nyelvű munkavégzés, külföldi jogi ismeretek elsajátítása
  • Változatos, kreativitást igénylő feladatok
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Igényes és modern munkakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Szakvizsgák előtti tanulmányi szünet

Munkavégzés helye: Lajos Ügyvédi Iroda, Budapest

Jelentkezni a következő e-mail címen lehet: l.lajos@llf.hu

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – D.A.S. Legal

A D.A.S. Legal Dr. Megyesi Ügyvédi Iroda ügyvéd vagy ügyvédjelölt kollégát keres Irodánk tevékenysége elsődlegesen nagyszámú ügyfeleink polgári jogi igényeinek a bíróság előtti érvényesítésére irányul. Polgári peres irodaként széles körben (főként: baleseti és egyéb kártérítési ügyek, szerződéses jogviták, ingatlanjog, gazdasági ügyek, munkajog, öröklési jog stb.) rendkívül változatos jogi feladatokat látunk …

Jogi állás
Legal assistant, Budapest

KassaiLaw, a law firm specialized in entrepreneurship and business law, is looking for our newest team member: an assistant, who’s agile and down-to-earth and would assist in our day-to-day work, primarily in communicating with clients, administration and marketing. Tasks: administrative tasks client communication managing the social media platforms assisting the …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás

Elsősorban polgári jog, azon belül is ingatlan,- és építési,- továbbá gazdasági és kereskedelmi joggal foglalkozó, multinacionális és hazai nagy,- illetve középvállalatok képviseletét ellátó belvárosi ügyvédi iroda agilis és a szakma iránt érdeklődő ügyvédjelölt munkatársat keres csapatának bővítésére. Feladatok: Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése, fordítása Ügyvédek munkájának támogatása Bíróság,- …