Ügyvédjelölt állás – Lajos Ügyvédi Iroda

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

Belvárosi, nemzetközi (elsősorban olasz) ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodánkba ügyvédjelöltet keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyvédi munka támogatása, általános ügyvédjelölti feladatok ellátása
  • jogi tanácsadás, véleményezés
  • okiratszerkesztés
  • jogszabály kutatómunka végzése
  • cégeljárásokban való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • az angol és olasz nyelv felsőfokú szintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • önálló munkavégzésre való készség
  • jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • tanulás, fejlődés iránti elkötelezettség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • szakmai igényesség és precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Idegen nyelvű munkavégzés, külföldi jogi ismeretek elsajátítása
  • Változatos, kreativitást igénylő feladatok
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Igényes és modern munkakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Szakvizsgák előtti tanulmányi szünet

Munkavégzés helye: Lajos Ügyvédi Iroda, Budapest

Jelentkezni a következő e-mail címen lehet: l.lajos@llf.hu

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Törös Ügyvédi Iroda

„A minőség az egyetlen út” mottónk jegyében keressük tehetséges és elhivatott ügyvédjelölt kollégánkat a jelenleg 20 fős, de folyamatosan bővülő, egyedülálló jogi irodánk csapatába. Professzionális, magas színvonalú, kihívásokkal teli és izgalmas munkánkat a polgári- és gazdasági jog területén, elsősorban nagyvállalati és multinacionális cégek részére végezzük. Csapatunk ereje abban rejlik, hogy …

Jogi állás
A D.A.S. Legal Dr. Megyesi Ügyvédi Iroda ügyvédjelölt kollégát keres

Ha az ügyvédi hivatás alapjainak elsajátításához szerinted is hozzátartozik, hogy már ügyvédjelöltként bírósági tárgyalásokon vegyél részt, önállóan írj bírósági beadványokat, felelősségteljes döntéseket hozz, valamint találkozz valódi ügyfelekkel is, úgy szeretettel várunk fiatalokból álló jogi csapatunkban! Irodánk a polgári jog széles spektrumán (főként: kártérítési ügyek, szerződéses jogviták, ingatlanjog, társasági jog, gazdasági …

Jogi állás
Közjegyzőhelyettes, Budapest

Budai közjegyzői irodába szakvizsgával és legalább 6 éves szakmai gyakorlattal rendelkező jogászt keresek közjegyzőhelyettesi munkakörbe.  Előnyt jelent ügyvédi irodában, bíróságon szerzett gyakorlat. Fényképes önéletrajzokat a platan1979@gmail.com címre kérem megküldeni.