Ügyvédjelölt állás – Gyollai Ügyvédi Iroda

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

Buda frekventált részén elhelyezkedő, elsősorban polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda precíz, megbízható, ügyvédjelöltet keres hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Polgári, gazdasági, szerzői és iparjogvédelmi, illetve felszámolási és végrehajtási ügyek

Elvárások:

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

korábban ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés

ügyvédi munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra

frekventált környezetben elhelyezkedő, jól megközelíthető iroda

barátságos munkakörnyezet

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az iroda@gyollai.hu e-mail címre.

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Ügyvédjelölt, alkalmazott jogász, alkalmazott ügyvéd állás – Budapest – Gáts Ügyvédi Iroda

A Gáts Ügyvédi Iroda budapesti irodájába legalább egyéves szakmai gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet,alkalmazott jogászt,és alkalmazott ügyvédet keres. Munkáltató bemutatása: A Gáts Ügyvédi Iroda az építőipar területén működő ügyvédi iroda, jogi tanácsadást, okiratszerkesztést, peres képviseletet lát el. A tevékenysége kiegészül a tervezők, műszaki ellenőrök, beruházók oktatásában való részvétellel, szaklapokban történő publikálással, és …

Jogi állás
Álláslehetőség Budapesten

Tradíció. Innováció. Fiatalos lehetőségek. Érdekel? Gyere és légy a csapatunk tajga! Mi egy több, mint 25 éves múlttal rendelkező, hazai tulajdonú, de széles nemzetközi kapcsolatrendszerrel bíró, gazdasági joggal és adótanácsadással foglalkozó iroda vagyunk. Ügyfeleink hazai és nemzetközi közép- és nagyvállalatok, melyek részére komplex jogi- és adótanácsadást nyújtunk, legyen szó akár …

Jogi állás
Közjegyzőhelyettes, Budapest

Budai közjegyzői irodába szakvizsgával és legalább 6 éves szakmai gyakorlattal rendelkező jogászt keresek közjegyzőhelyettesi munkakörbe.  Előnyt jelent ügyvédi irodában, bíróságon szerzett gyakorlat. Fényképes önéletrajzokat a platan1979@gmail.com címre kérem megküldeni.