Ügyvédjelölt állás – DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

A DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA, mely elsősorban gazdálkodó szervezetek,
önkormányzatok számára nyújt jogi szolgáltatást, azonnali kezdés lehetőségével, főállású
ügyvédjelöltet keres.

Kiemelt jogterületek: gazdasági jog, polgári jog, ingatlanjog, kisajátítás.

Feladatok:

  • ügyvédek munkájának segítése
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • bíróságok és hatóságok előtti képviselet ellátása
  • okiratok, beadványok szerkesztése
  • jogszabálykutatás

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • irodai szoftverek professzionális ismerete

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodában szerzett gyakorlat
  • saját gépkocsi, B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés
  • színvonalas munkakörnyezet
  • változatos feladatok
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: főállás
  • Fizetés: megegyezés szerint

Kapcsolattartó: Dr. Virág István
Cím: 1068 Budapest, Dózsa György út 94.
Email: drvirag@t-online.hu
Jelentkezés módja: Jelentkezés kizárólag fényképes szakmai önéletrajzzal.

Jogi állás
Ügyviteli munkatárs – közjegyzői iroda

Dr. Szabó Anita XVIII. kerület 1. számú székhelyre kinevezett közjegyző irodájába precíz, agilis ÜGYVITELI munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben történő együttműködésre. Közjegyzői irodában szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével a szabo.anita@kozjegyzo.hu e-mail címen várjuk.

Jogi állás
Ügyvéd – ügyvédjelölt állás – dr. Wertán Balázs ügyvéd

Dr. Wertán Balázs ügyvéd  várja a jelentkezéseket az alábbi pozícióra: Keresem új kollégámat, jó közösségű irodámba.RUGALMAS, GYERMEK- ÉS CSALÁDBARÁT munkabeosztással is.Irodám magánszemélyek, kis- és középvállalkozások igényeit elégíti ki, többségében évtizedes kapcsolat és bizalom alapján. Végzettség: Szakvizsgázott fiatal ügyvéd, vagy gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölt jelentkezését várom. Feladat: Ingatlanjogi és cégjogi szerkesztések; irodai …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Dukkon Ügyvédi Iroda

Budapesti, vegyes praxisú ügyvédi iroda határozatlan időre 1 fő ügyvédjelöltet keres. Irodánk polgári és gazdasági (pénzügyi), valamint kis volumenben büntető ügyekkel is foglalkozik. Feladatok: Gazdasági (főleg vállalati, finanszírozási, ingatlan, adatkezelési ügyek) területen történő munkavégzés, teljes körű általános jogi támogatás Polgári ügyekben peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, …