Ügyvédjelölt állás – Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

A Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda dinamikusan bővülő csapatába az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett ügyvédjelöltet keres, akár azonnali munkakezdéssel. Az ügyvédi iroda elsősorban polgári joggal, azon belül is gazdasági joggal, valamint sportjoggal foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • okiratok, jogi állásfoglalások, szerződések készítése, véleményezése
  • jogi kutatómunka
  • jogi képviselet ellátása peres és nem peres eljárások során
  • ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • elhivatottság
  • megbízhatóság, precizitás
  • szakmai igényesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • színvonalas munkakörnyezet
  • változatos feladatok
  • fiatalos csapat, családias légkör

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Bem rakpart.

Jelentkezés módja: fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével a drstedraemese@drkerekes.net e-mail címre, fizetési igény megjelölésével.

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA

A DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA, mely elsősorban gazdálkodó szervezetek,önkormányzatok számára nyújt jogi szolgáltatást, azonnali kezdés lehetőségével, főállásúügyvédjelöltet keres. Kiemelt jogterületek: gazdasági jog, polgári jog, ingatlanjog, kisajátítás. Feladatok: ügyvédek munkájának segítése ügyfelekkel történő kapcsolattartás bíróságok és hatóságok előtti képviselet ellátása okiratok, beadványok szerkesztése jogszabálykutatás Elvárások: önálló, precíz munkavégzés megbízhatóság, terhelhetőség …

Jogi állás
Ügyvéd – ügyvédjelölt állás – dr. Wertán Balázs ügyvéd

Dr. Wertán Balázs ügyvéd, aki működöm Pomázon keresem új kollégámat, jó közösségű irodámba.Irodám magánszemélyek, kis- és középvállalkozások igényeit elégíti ki, többségében évtizedes kapcsolat és bizalom alapján. Mindennel foglalkozunk, ami a fenti kört érinti Ingatlanok: adásvétel, ajándékozás, társasház, telekalakítások;Cégek: alapítás, változás-bejegyzés, végelszámolás; öröklési jog, szomszédjog, vállalati szerződések stb.;Nem foglalkozunk: büntető ügyekkel, …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Dukkon Ügyvédi Iroda

Budapesti, vegyes praxisú ügyvédi iroda határozatlan időre 1 fő ügyvédjelöltet keres. Irodánk polgári és gazdasági (pénzügyi), valamint kis volumenben büntető ügyekkel is foglalkozik. Feladatok: Gazdasági (főleg vállalati, finanszírozási, ingatlan, adatkezelési ügyek) területen történő munkavégzés, teljes körű általános jogi támogatás Polgári ügyekben peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, …