Ügyvédjelölt állás – D.A.S. Legal

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

A D.A.S. Legal Dr. Megyesi Ügyvédi Iroda ügyvéd vagy ügyvédjelölt kollégát keres

Irodánk tevékenysége elsődlegesen nagyszámú ügyfeleink polgári jogi igényeinek a bíróság előtti érvényesítésére irányul. Polgári peres irodaként széles körben (főként: baleseti és egyéb kártérítési ügyek, szerződéses jogviták, ingatlanjog, gazdasági ügyek, munkajog, öröklési jog stb.) rendkívül változatos jogi feladatokat látunk el.

Feladatok:

  • önálló munkavégzés
  • ügyfelek képviselete bírósági tárgyalásokon, főként polgári jogi területen, változatos ügyekben
  • keresetlevél és egyéb perfelvételi beadványok készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • szerződések, cégügyek előkészítése

Elvárások:

  • önállóság és határozottság
  • kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs képesség
  • gyors és pontos munkavégzés
  • csapatmunkára képesség
  • angol és / vagy német nyelv ismerete

Előnyt jelent:

  • legalább egy év ügyvédi irodai munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú együttműködés
  • változatos, érdemi jogi feladatok
  • igényes, nemzetközi nagyvállalati munkakörnyezet a belvárosban
  •  fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • work-life balance
  • irodán kívüli csapatépítés

Fizetés: megegyezés szerint

Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni az allas@daslegal.hu e-mail címen lehet.

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Álláslehetőség Budapesten

Tradíció. Innováció. Fiatalos lehetőségek. Érdekel? Gyere és légy a csapatunk tajga! Mi egy több, mint 25 éves múlttal rendelkező, hazai tulajdonú, de széles nemzetközi kapcsolatrendszerrel bíró, gazdasági joggal és adótanácsadással foglalkozó iroda vagyunk. Ügyfeleink hazai és nemzetközi közép- és nagyvállalatok, melyek részére komplex jogi- és adótanácsadást nyújtunk, legyen szó akár …

Jogi állás
Legal assistant, Budapest

KassaiLaw, a law firm specialized in entrepreneurship and business law, is looking for our newest team member: an assistant, who’s agile and down-to-earth and would assist in our day-to-day work, primarily in communicating with clients, administration and marketing. Tasks: administrative tasks client communication managing the social media platforms assisting the …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás

Elsősorban polgári jog, azon belül is ingatlan,- és építési,- továbbá gazdasági és kereskedelmi joggal foglalkozó, multinacionális és hazai nagy,- illetve középvállalatok képviseletét ellátó belvárosi ügyvédi iroda agilis és a szakma iránt érdeklődő ügyvédjelölt munkatársat keres csapatának bővítésére. Feladatok: Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése, fordítása Ügyvédek munkájának támogatása Bíróság,- …