Ügyvédjelölt állás Budapesten

Jogi állás

Innovatív szellemiségű, polgári-gazdasági joggal foglalkozó, magyar és nemzetközi ügyfélkörrel egyaránt rendelkező ügyvédi iroda fiatalos, konzervatív hivatástudatú, 15 fős csapatába szakmai tapasztalattal rendelkező, motivált ügyvédet és ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:

  • okiratok, szerződéstervezetek készítése;
  • tárgyalásokon való részvétel, peres képviselet;
  • nemperes eljárások iratainak, szerkesztése;
  • jogszabály-kutatás, jogi szakvélemények készítése;
  • kapcsolattartás meghatározott ügyfelekkel, partnerekkel, ennek keretében önálló ügyintézés, levelezés, tárgyalások előkészítése és lebonyolítása.

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • megbízhatóság;
  • határozottság;
  • kreativitás;
  • angol felsőfokú nyelvtudás
  • kiváló Word, Excel, Outlook, Power Point és jogtár kezelési ismeretek

Előnyt jelent:

  • ügyvédjelölti tapasztalat polgári- gazdasági jogi területen
  • az ügyvédi irodánk honlapján megjelölt szakterületek és/vagy szektorok valamelyikén szerzett   tapasztalat, különösen: tőkepiaci és értékpapírjog (elsősorban kockázati tőkefinanszírozás, befektetési alapok kezelése területén), adatvédelem, M&A, jogi átvilágítási folyamatok (due diligence), ingatlanjog
  • az ügyvédi tevékenységhez kapcsolódó elektronikus programok, felületek (pl.: e-szignó, MOKK, ÁNYK, VIEKR stb.) teljes körű ismerete;

Amit kínálunk:

  • versenyképes, piaci viszonyokhoz képest kiemelkedő fizetés;
  • hosszú távú karrierlehetőség;
  • szakmai fejlődési lehetőség változatos, bővülő jogterületeken;
  • inspiráló, exkluzív munkakörnyezet (változatos rekreációs lehetőségek: lounge a IX. emeleti, körpanorámás tetőteraszunkon, darts, Xbox 360);
  • csapatépítő programok.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Munkaidő:

  • Főállás

Munkáltató: Szabó, Kocsis és Hunya Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó: Láng Zsolt titkárságvezető

Cím: 1095 Budapest, Mester u. 83/A., 9/4.

Telefon: 06-1-878-0802

e-mail: iroda@szkiroda.hu

web: www.szkiroda.hu

www.facebook.com/szkiroda/

jelentkezés módja: e-mailben, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

jelentkezési határidő: 2021. április 15.

jogero.hu jogi allas
Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA

A DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA, mely elsősorban gazdálkodó szervezetek,önkormányzatok számára nyújt jogi szolgáltatást, azonnali kezdés lehetőségével, főállásúügyvédjelöltet keres. Kiemelt jogterületek: gazdasági jog, polgári jog, ingatlanjog, kisajátítás. Feladatok: ügyvédek munkájának segítése ügyfelekkel történő kapcsolattartás bíróságok és hatóságok előtti képviselet ellátása okiratok, beadványok szerkesztése jogszabálykutatás Elvárások: önálló, precíz munkavégzés megbízhatóság, terhelhetőség …

Jogi állás
Ügyvéd – ügyvédjelölt állás – dr. Wertán Balázs ügyvéd

Dr. Wertán Balázs ügyvéd, aki működöm Pomázon keresem új kollégámat, jó közösségű irodámba.Irodám magánszemélyek, kis- és középvállalkozások igényeit elégíti ki, többségében évtizedes kapcsolat és bizalom alapján. Mindennel foglalkozunk, ami a fenti kört érinti Ingatlanok: adásvétel, ajándékozás, társasház, telekalakítások;Cégek: alapítás, változás-bejegyzés, végelszámolás; öröklési jog, szomszédjog, vállalati szerződések stb.;Nem foglalkozunk: büntető ügyekkel, …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Dukkon Ügyvédi Iroda

Budapesti, vegyes praxisú ügyvédi iroda határozatlan időre 1 fő ügyvédjelöltet keres. Irodánk polgári és gazdasági (pénzügyi), valamint kis volumenben büntető ügyekkel is foglalkozik. Feladatok: Gazdasági (főleg vállalati, finanszírozási, ingatlan, adatkezelési ügyek) területen történő munkavégzés, teljes körű általános jogi támogatás Polgári ügyekben peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, …