Ügyvéd – ügyvédjelölt állás – dr. Wertán Balázs ügyvéd

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

Dr. Wertán Balázs ügyvéd  várja a jelentkezéseket az alábbi pozícióra:

Keresem új kollégámat, jó közösségű irodámba.
RUGALMAS, GYERMEK- ÉS CSALÁDBARÁT munkabeosztással is.
Irodám magánszemélyek, kis- és középvállalkozások igényeit elégíti ki, többségében évtizedes kapcsolat és bizalom alapján.

Végzettség:

  • Szakvizsgázott fiatal ügyvéd, vagy gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölt jelentkezését várom.

Feladat:

  • Ingatlanjogi és cégjogi szerkesztések;
  • irodai ügyvitel (postázások, nyilvántartások, adatkezelés, jübbölés stb.) szervezése az asszisztens kolléganővel együttműködve.
  • Kisszámban polgári pereket viszünk, szerkesztések esetleg tárgyalási részvétel.

A munkakör sikeres betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

  • precíz okiratszerkesztés; igényes nyelvhasználat;
  • önálló és gondos munkavégzés, teljes ügyfolyamat figyelemmel kísérése;
  • jogszabályok, jogi környezet követése;
  • jól követhető ügyvitel fenntartása, fejlesztése;
  • ügyfelek felé forduló, pozitív, ügymegoldó attitűd.

Szükséges:

  • A fenti körben megszerzett polgári jogi ügyvédi irodai gyakorlat;
  • angol nyelvtudás – a munka kisebb részében.

Amit kínálok:

  • CSALÁDBARÁT, RUGALMAS MUNKAIDŐBEOSZTÁS ÉS MUNKASZERVEZÉS
  • együttműködő, családias és barátságos munkahelyi közösség;
  • tisztelet és megbecsülés;
  • megfelelő szakmai irányítás, de önálló munkavégzés;
  • széleskörű tapasztalatszerzés;
  • korrekt munkaidő, munkáltatói rugalmasság;
  • versenyképes fizetés.

Céljaink:

  • Igényes és hibátlan szolgáltatás. Tisztelettel és nagy figyelemmel fogadunk minden ügyfelet.
  • Irodán belül: rugalmas időbeosztás, együttműködés, törekvés magas szintű szakmaiságra.

Munkavégzés helye: Pomáz, Huszár u. 17. (HÉV megállótól 8 perc)

További információ: www.wertan.hu
munkáltató: dr. Wertán Balázs ügyvéd 30/6196-496
drwertan@wertan.hu

Jelentkezésében küldje meg önéletrajzát és belátása szerint motivációs írását; jelölje meg korábbi munkahelyeit és az ott szerzett tapasztalatait gyakorlatot;

Jogi állás
Ügyviteli munkatárs – közjegyzői iroda

Dr. Szabó Anita XVIII. kerület 1. számú székhelyre kinevezett közjegyző irodájába precíz, agilis ÜGYVITELI munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben történő együttműködésre. Közjegyzői irodában szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével a szabo.anita@kozjegyzo.hu e-mail címen várjuk.

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA

A DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA, mely elsősorban gazdálkodó szervezetek,önkormányzatok számára nyújt jogi szolgáltatást, azonnali kezdés lehetőségével, főállásúügyvédjelöltet keres. Kiemelt jogterületek: gazdasági jog, polgári jog, ingatlanjog, kisajátítás. Feladatok: ügyvédek munkájának segítése ügyfelekkel történő kapcsolattartás bíróságok és hatóságok előtti képviselet ellátása okiratok, beadványok szerkesztése jogszabálykutatás Elvárások: önálló, precíz munkavégzés megbízhatóság, terhelhetőség …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Dukkon Ügyvédi Iroda

Budapesti, vegyes praxisú ügyvédi iroda határozatlan időre 1 fő ügyvédjelöltet keres. Irodánk polgári és gazdasági (pénzügyi), valamint kis volumenben büntető ügyekkel is foglalkozik. Feladatok: Gazdasági (főleg vállalati, finanszírozási, ingatlan, adatkezelési ügyek) területen történő munkavégzés, teljes körű általános jogi támogatás Polgári ügyekben peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, …