Senior ügyvéd álláslehetőség

Jogi állás

Keressük ügyvéd csapatunk új tagját!

Amit nyújtunk:

  • nemzetközi ügyfélkör
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • karrierépítési lehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem

Amit kollégánktól elvárunk:

  • gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi irodában szerzett legalább 3 éves tapasztalat társasági jogi/ingatlanjogi/peres ügyek ellátása területén
  • az angol és/vagy a német nyelv felsőfokú szintű, illetve még egy nyelv legalább középszintű ismerete
  • projektvezetői tapasztalat ( ügyvédjelöltek munkájának koordinációja és szakmai ellenőrzése)
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • önálló munkavégzés, határozottság, döntési készség, precizitás

Előnyt jelent

  • versenyjog, szellemi alkotások joga, adójog területén szerzett tapasztalat
  • saját ügyfélkör

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az ihasz.anita@krs.hu címre várjuk, vagy feltölthető a https://www.krs.hu/allaslehetosegek/senior-ugyvedi-pozicioba-ugyvedeket-keresunk linken.

jogero.hu jogi allas
Jogi állás
Ügyvédjelölt állás Balatonfüreden

A Dr.Csillag és Dr. Marton Ügyvédi Iroda frissen végzett vagy gyakorlattal rendelkező, főállású ügyvédjelölt kollégát keresoktóber-novemberi kezdéssel. Szakterületek: ingatlanjog társasági jog követeléskezelés büntetőjog polgári jog Elvárásaink: jogász diploma precizitás önállóság és pontos munkavégzésre való alkalmasság jó kommunikációs és fogalmazási készség terhelhetőség megbízhatóság hatékony munkaszervezés és munkavégzés- Office programok magabiztos használata …

Jogi állás
Gyakornoki álláslehetőség ügyvédi irodában

A Dr. Nagy Attila MBA Ügyvédi Iroda (www.drnagyattilamba.hu) GYAKORNOKOT keres. A gyakornok feladatai: Szerződések, okiratok, ügyvédi levelek, meghatalmazások előkészítése Bírósági beadványok, fizetési meghagyások, végrehajtási lapok, cégiratok előkészítése Beadványok, iratok eljuttatása hatóságokhoz Jogi kutatómunka, jogi szakvélemények előkészítése Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal Irodai adminisztráció Elvárások: Jogi egyetem harmad-, negyed- vagy ötödéves hallgatója …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – DR. TÓTA Ügyvédi Iroda

Szolnokon elsődlegesen polgári jogi ügyekkel – különösen ingatlanjoggal, társasági joggal, családjoggal – foglalkozó DR. TÓTA Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres azonnali kezdési lehetőséggel. Feladatok: tárgyalásokon jogi képviselet ellátása okiratok készítésében közreműködés peres és nem peres eljárásokban beadványok készítése ügyfelekkel való kapcsolattartás Elvárások: önálló munkavégzési képesség lelkiismeretes munkavégzés precizitás önálló probléma megoldási …