Jogi Projekt Manager állás

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

Bővülő csapatunkba JOGI PROJEKT MANAGER munkatársakat keresünk!

FELADATOK:

Munkavégzés egy szakmailag elismert, komoly referenciákkal rendelkező építésügyi szakjogi tanácsadó iroda keretei között.
Kiemelt nemzetgazdasági beruházásokban és magyar/nemzetközi nagyberuházásokban való részvétel a legnagyobb ingatlanpiaci szereplőkkel.

ELVÁRÁSOK:

Akit keresünk: Jogi egyetemi vagy államigazgatási főiskolai végzettség, Ügyvédi irodai, államigazgatási vagy ingatlanfejlesztési gyakorlat. Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban. Proaktív feladatkezelés, projekt management szemlélet. Teljes munkaidős foglalkoztatás.
Képesítési elvárások:

• Jogi egyetemi vagy államigazgatási főiskolai végzettség
• Ügyvédi irodai vagy államigazgatási vagy ingatlanfejlesztési gyakorlat
• Legalább középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás, magabiztos nyelvhasználat szóban, írásban
• Ügyvédi szakvizsga nem követelmény, de előny
• Jogosítvány, saját használatú autó nem követelmény, de előny
Személyi képességek:
• Proaktív feladatkezelés, projekt management szemlélet
• Megoldáscentrikus gondolkodás, önálló munkavégzés és felelősségvállalás képessége

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:

  • Jogi egyetemi vagy államigazgatási főiskolai végzettség, Ügyvédi irodai, államigazgatási vagy ingatlanfejlesztési gyakorlat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban.
  • Proaktív feladatkezelés, projekt management szemlélet.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes díjazás
  • Munkavégzés egy szakmailag elismert, komoly referenciákkal rendelkező építésügyi szakjogi tanácsadó iroda keretei között
  • Egyedileg fejlesztett know-how, piacképes szaktudás átadása
  • Kiemelt nemzetgazdasági beruházásokban és magyar/nemzetközi nagyberuházásokban való részvétel a legnagyobb ingatlanpiaci szereplőkkel
  • Különleges szakmai feladatok, az alkotás öröme
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet, kiváló csapatszellem
  • Rugalmas munkavégzés, Budapest területén, és/vagy otthonról
  • Valós karrierlehetőség

Jelentkezés szakmai önéletrajz és elérhetőségek megadásával a ppalinkas.peter@gmail.com címen

Jogi állás
Part-time attorney at KassaiLaw

As a constantly growing Swedish-Hungarian law firm working with innovative companies from the Nordics and the CEE, we are looking for our newest experienced attorney-at-law, who is agile, accurate, yet flexible and is interested in the latest legal areas of innovation and technology. If you prefer the scandinavian business culture …

Jogi állás
Gyakornok állás Budapesten

A Dr. Nagy Attila MBA Ügyvédi Iroda (www.drnagyattilamba.hu) GYAKORNOKOT keres. A gyakornok feladatai: Szerződések, okiratok, ügyvédi levelek, meghatalmazások előkészítése Bírósági beadványok, fizetési meghagyások, végrehajtási lapok, cégiratok előkészítése Beadványok, iratok eljuttatása hatóságokhoz Jogi kutatómunka, jogi szakvélemények előkészítése Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal Irodai adminisztráció Elvárások: Jogi egyetem harmad-, negyed- vagy ötödéves hallgatója …

Jogi állás
Jogi vezető-helyettes – Lidl Magyarország

Jogi vezető-helyettes Értékünk a kollégánk!Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből. A Te jövőd. A mi jövőnk. Feladataid: a Lidl ingatlanjogi projektjeinek kezelése részvétel az ingatlanokkal kapcsolatos tárgyalásokon, …