Kezdőlap Fórumok Jogi szakvizsga Jogi szakvizsga bizonyítvány

Ennek a témakörnek tartalma 0 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  B.Bandika 2 éve, 9 hónapja telt el.

1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés

Sziasztok!

Sok ismerősömnek gondot jelentett, hogy a szakvizsga bizonyítványa nem készült el időben és emiatt nem tudott dolgozni egy hónapig, vagy lemaradt a kamarai avatás időpontjáról és hasonlók…

Nekem teljesen más az élményem. Már engem is jó előre ezzel riogattak, meg maga a jegyzőkönyvvezető is a harmadik vizsgámon azt mondta, hogy 3-4 hét, de számítsak inkább négyre…

Pff mondom nagyon jó…

Azért próba szerencse, csak írtam egy “beadványt” – kérelmet az Igazságügyi minisztériumnak ilyesmi szöveggel:

“Tisztelt Ügyintéző!

Ezen és ezen a napon sikeres szakvizsgát tettem. Kérem, hogy méltányosságból a szakvizsga bizonyítványomat mielőbb kiállítani szíveskedjenek, tekintettel arra, hogy hivatásomat, csak a szakvizsga birtokában kezdhetem el. A késedelem számomra másfél hónapos várakozási időt jelent, mivel kamarai eskütételre csak havonta kerül sor….

És láss csodát egy E. Tímea nevű ügyintéző hölgy másnap! felhívott a telefonomon, hogy megkapta a levelemet és hogy szerda (harmadnap) megfelelne e nekem az átvételre.

Hihetetlennek tűnt akkor, de így történt.

Szeretném utólag is megköszönni neki, ezek szerint a közigazgatásban tényleg vannak olyanok akik emberségesen viszonyulnak az ügyfélhez és hatékonyan dolgoznak. Csak így tovább!

1 / 1 bejegyzés megtekintése

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.