Álláslehetőség: Önálló Bírósági Végrehajtó-helyettes, Végrehajtó-jelölt

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

Pozíció: Önálló Bírósági Végrehajtó-helyettes, Végrehajtó-jelölt

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkaidő: főállás vagy részmunkaidő

Fizetés: megegyezés szerint

Végrehajtói Irodánk keres:

  • Végrehajtó-helyettest, aki rendelkezik jogi diplomával (vagy ez folyamatban van), illetve önálló bírósági végrehajtói szakvizsgával, tapasztalattal.
  • Végrehajtó-jelöltet, aki jogi diplomával rendelkezik.
  • Friss diplomás jogászt, akit érdekel a végrehajtási jogterület.

Feladatok: önálló bírósági végrehajtói irodában a fenti pozíciók betöltésével kapcsolatos jogi és pénzügyi feladatok.

Elvárás: precíz, megbízható munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • aki rendelkezik végrehajtói irodában szerzett tapasztalattal, EVÜR (egységes végrehajtói ügyviteli rendszer ismerete – különös tekintettel annak pénzügyi részére-) VIEKR rendszer (végrehajtási iratok elektronikus kézbesítési rendszere) ismerete,
  • felosztási tervek készítésében, ill. helyszíni vh-i eljárás foganatosításban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú munkakörnyezet,
  • változatos jogi feladatok,
  • rugalmas munkavégzési lehetőség,
  • versenyképes, teljesítményalapú fizetés,
  • esetleges, részbeni home-office munkavégzési lehetőség.
Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA

A DR. VIRÁG ISTVÁN ÜGYVÉDI IRODA, mely elsősorban gazdálkodó szervezetek,önkormányzatok számára nyújt jogi szolgáltatást, azonnali kezdés lehetőségével, főállásúügyvédjelöltet keres. Kiemelt jogterületek: gazdasági jog, polgári jog, ingatlanjog, kisajátítás. Feladatok: ügyvédek munkájának segítése ügyfelekkel történő kapcsolattartás bíróságok és hatóságok előtti képviselet ellátása okiratok, beadványok szerkesztése jogszabálykutatás Elvárások: önálló, precíz munkavégzés megbízhatóság, terhelhetőség …

Jogi állás
Ügyvéd – ügyvédjelölt állás – dr. Wertán Balázs ügyvéd

Dr. Wertán Balázs ügyvéd, aki működöm Pomázon keresem új kollégámat, jó közösségű irodámba.Irodám magánszemélyek, kis- és középvállalkozások igényeit elégíti ki, többségében évtizedes kapcsolat és bizalom alapján. Mindennel foglalkozunk, ami a fenti kört érinti Ingatlanok: adásvétel, ajándékozás, társasház, telekalakítások;Cégek: alapítás, változás-bejegyzés, végelszámolás; öröklési jog, szomszédjog, vállalati szerződések stb.;Nem foglalkozunk: büntető ügyekkel, …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Dukkon Ügyvédi Iroda

Budapesti, vegyes praxisú ügyvédi iroda határozatlan időre 1 fő ügyvédjelöltet keres. Irodánk polgári és gazdasági (pénzügyi), valamint kis volumenben büntető ügyekkel is foglalkozik. Feladatok: Gazdasági (főleg vállalati, finanszírozási, ingatlan, adatkezelési ügyek) területen történő munkavégzés, teljes körű általános jogi támogatás Polgári ügyekben peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, …