Álláshirdetés: polgári jogi ügyekkel foglalkozó budai ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

jogero.hu jogi allas
Jogi állás

A Mechwart térhez közeli Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda legfeljebb 1 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres hosszú távra. Az ügyvédi iroda kizárólag polgári jogi (kötelmi jog, társasági jog), és részben közigazgatási jogi ügyekkel foglalkozik. Az ügyvédjelölt leendő feladatai:

  • szerződések, hatósági, cégbírósági és bírósági beadványok, szabályzatok és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, módosítása;
  • peres eljárásokban való jogi képviselet ellátása;
  • ügyvédek munkájának támogatása;
  • hatósággal, bírósággal, ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • adminisztratív feladatok ellátása;
  • háttéranyagok elkészítése, jogszabály-kutatás és bírósági gyakorlat kutatása;

Amit elvárunk a leendő ügyvédjelölttől:

  • önállóság és precíz munkavégzés;
  • felkészültség és határozottság;
  • együttműködési képesség az iroda alkalmazottaival és ügyfelekkel;
  • legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás;
  • Office és jogtár programok megfelelő ismerete.

Amit az ügyvédi iroda kínál:

  • változatos feladatok révén az ügyvédi tevékenységben szerzett széleskörű tapasztalat;
  • szakvizsgáig terjedő együttműködési lehetőség;
  • megegyezés szerinti fizetés.

Felhívjuk a Tisztelt Jelentkező figyelmét, hogy az ügyvédi iroda a jelentkezők személyes adatai vonatkozásában adatkezelést végez, amelynek célja a munkaerő-felvételben résztvevő jelölt alkalmasságának megállapítása. Az adatkezelés időtartama: a hozzájáruló nyilatkozat megtételétől kezdődően a munkaerő-felvétel végéig (a jelentkezés elbírálásáig és erről történő értesítésig).

A jelentkezéseket a következő email címre kérjük megküldeni: drtorok@abay-torok.hu. Kérjük, hogy a megküldött jelentkezés a következőket tartalmazza:

  • 30 napnál nem régebbi magyar nyelvű önéletrajz;
  • telefonos elérhetőség;
  • a jelentkező hozzájáruló nyilatkozata, amelyben hozzájárul ahhoz, hogy az ügyvédi iroda a jelentkezés során és az önéletrajzban meghatározott személyes adatokat a munkaerő-felvétel során a jelölt alkalmasságának megállapítása céljából megismerheti és kezelheti.

Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda

Budapest, 2018. június 11.

Nincs hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – Dr. Vajthó  Ádám ügyvéd

Dr. Vajthó  Ádám ügyvéd ( Győr, Bajcsy-Zsilinszky u.22.) azonnali munkakezdéssel ügyvédjelöltet keres. Feladatok: szerződések, bírósági beadványok, okiratok előkészítése kapcsolattartás az iroda ügyfeleivel hivatali ügyintézés Elvárások: elhivatottság jó kommunikációs készség felkészültség, határozottság precizitás Előnyt jelent: gyakorlat Office és jogtár program ismerete jogosítvány, gépkocsi Munkavégzés helye: Győr Munkaidő: főállás Fizetés: megegyezés szerint …

Jogi állás
Ügyvédjelölt – Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda

Hirdető/munkáltató neve: Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda (1027 Budapest, Bem rkp. 43.)   – tehát ez marad változatlan I. kerületi ügyvédi iroda dinamikusan bővülő csapatába az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett ügyvédjelöltet keres, akár azonnali munkakezdéssel. Az ügyvédi iroda elsősorban polgári joggal, azon belül is gazdasági joggal, valamint sportjoggal foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését …

Jogi állás
Ügyvédjelölt állás – DJS Ügyvédi Iroda

A DJS Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres akár azonnali munkakezdéssel. Az Iroda tevékenységét polgári jogi, gazdasági jogi, munkajogi és ingatlanjogi területen fejti ki. Feladatok: Szerződések, bírósági beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, előkészítése Peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, megállapodások előkészítése Ingatlanügyletekkel kapcsolatos okiratok előkészítése Fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások …